Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Či už máte svoje pevné pracovné miesto alebo ste neustále v pohybe, vlastný priestor pre uloženie osobných vecí vám dodá pocit istoty a zvýši motiváciu a produktivitu.

Každý zamestnanec potrebuje mať svoj vlastný osobný priestor, aby sa cítil v práci motivovaný. Vyberte si z úložnych systémov s možnosťou vstavaných nabíjacích zariadení a vytvorte komfortné spoločné priestory, v ktorých má každý kúsok svojho miesta.

Skrine na osobné veci Lateralfile

 • Osobné skrinky LateralFile sú unikátne pre svoju variabilitu. Kombinácia rôznych veľkostí jednotlivých skriniek a ľubovoľnej kombinácie dreva a kovu v rôznych farbách. Možnosť doplnenia skriniek o zásuvky pre nabíjanie elektronických zariadení, o otvor pre vhadzovanie pošty či o prídavné police.

  Zobraziť

Skrine na osobné veci Essentials

 • Skrine Essentials sú klasickým bezpečným úložným priestorom pre osobné veci. Výrobky sú dostupné v najobľúbenejších farbách a dajú sa ľahko kombinovať s ďalšími prvkami z rady Essentials.

  Zobraziť

Skrine na osobné veci Systemfile

 • Kovové osobné skrine o rôznych počtoch jednotlivých oddelení. Ideálne pre bezpečné ukladanie osobných predmetov. Každé dvere disponujú cylindrickým zámkom s dvoma kľúčmi.

  Zobraziť

Šatňové skrine

 • Kovové šatňové skrine Bisley mnohých rozmerov so širokou ponukou vnútorného vybavenia. Skrine môžu byť dodané s lavicami, so soklom či s nohami. Zámok je možné zvoliť cylindrický, uzáver pre visací zámok alebo otočný kódový. Všetky skrinky disponujú ventilačnými otvormi pre dostatočné prúdenie vzduchu.

  Zobraziť

Komoda Credenza

 • Prispôsobte si tento kúsok nábytku na mieru vášmu želaniu. Vyberte si farbu, rozmery, rozloženie zásuviek, zámkov, materiál kabinetu - pridajte napríklad aj drevený povrch alebo čalúnený panel. Či už si výrobok prispôsobíte akokoľvek, vždy môžete očakávať skvelú kvalitu a dlhotrvajúcu životnosť.

  Zobraziť