Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Certifikáty

Na tejto stránke nájdete záručné certifikáty a certifikát ISO 9001 pre sortiment firmy BISLEY, ako sú kartotéky, lístkovnice, registratúry, policové skrine, šatníkové skrine, zásuvkové skrinky, kovové kancelárske kontajnery mobilné a prístavné, skrinky pre média, výkresové skrine, statické a posuvné regály.

kovovy-nabytek-ISO9001.jpg (27 KB) zaruka-BCFa.JPG (24 KB) zaruka-BSa.JPG (24 KB)


Certifikácia bezpečnosti výrobkov

Podľa práva Európskej únie:

Výrobky dodávané firmou KOVOTYP spol. s r.o. majú charakter výrobkov bez zvýšeného ohrozenia bezpečnosti a špeciálne zákony o bezpečnosti výrobkov sa na nich nevzťahujú. Z tohto dôvodu nie je výrobca ani predajca povinný predkladať tzv. prehlásenie o zhode. (Medzi výrobky so zvýšeným ohrozením bezpečnosti patrí napríklad výrobky s elektrickým zariadením, špeciálny detský nábytok, hračky, zbrane, tlakové nádoby apod.)

Bezpečnosť výrobkov je z hľadiska platných predpisov upravená iba zákonmi o obecnej bezpečnosti výrobkov. V súladu s týmito zákonmi vás na všetka rizika, ktorá s tým súvisia, upozornime v návodoch k montáži a používaniu.

Za firmu Kovotyp s.r.o.
Ladislav Kroupa
konateľ

APEK.jpg (66 KB) registr_solventnich_firem_2016.jpg (35 KB) Top_Rating_2016.jpg (36 KB) ENPRAG_s.r.o._-_report.jpg (32 KB)

Ověřená firma ifirmy.cz ENPRAG spol. s r.o.