Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

O spoločnosti

O spolenčosti lepší.jpg (276 KB)

Britský výrobca kovového kancelárskeho nábytku, firma Bisley, dizajnuje a vyrába vysoko kvalitný a spoľahlivý nábytok pre každé pracovné prostredie.

Postupný rozvoj spoločnosti Bisley je ukážkou jedinečného úspechu. Od skromných začiatkov na poli karosárskych opráv v roku 1931 začala v štyridsiatych rokoch firma uspokojovať rastúce potreby vo vybavovaní pracovísk.

Bisley produkuje viac ako 15.000 položiek týždenne v továrni vo Walese, výrobky spoločnosti je možné zakúpiť vo viac ako 50 krajinách celého sveta a dôveru jej vyjadrili také organizácie a firmy ako je napr. Direct Line, BBC a PwC.

Úspech firmy je založený na silnom partnerstve, najmodernejšie výrobné technológie a najlepších ľuďoch. Viac ako 700 zamestnancov neustále posúva hranice výrobné dokonalosti. Od roku 1989 spoločnost investovala viac ako 80 miliónov £, čo jej dopomohlo k tomu, aby sa stala popredným európskym výrobcom kovového nábytku. Faktom je, že 48% kovového nábytku, ktorým sú vybavené britskej firmy a kancelárie, pochádza práve z Bisley.

Cílem rozsáhlé řady kovového nábytku od ikonických zásuvkových skříněk MultiDrawer přes Be by Bisley, modulárního a flexibilního kancelářského nábytku, až po Stage, kterým je adaptabilní a moderní domácí pracovní prostor, je pomáhat lidem na celém světě tak, aby jejich pracovní prostředí bylo pohodlné a efektivní.

Výrobný závod, ktorý sa nachádza v Newporte v južnom Walese, je vyrobený z materiálov šetriacich energiu a znižujúcich hlučnosť emisií. Továreň je vykurovaná plynový sálavým systémom, ktorý je riadený počítačom pre optimálnu odozvu. Vzduchové clony sa nachádzajú vo všetkých veľkých vonkajších otvoroch, sú aktivované automaticky otvorením dverí a zvyšujú tak účinnosť systému.

Kapitálové investície do strojov a strojných zariadení majú zásadný vplyv na efektívnu produkciu výrobkov - najmodernejšia technika znižuje odpad, zlepšuje kvalitu a zvyšuje bezpečnosť. Všetky oceľové odrezky a kovový šrot sú recyklované a výrobné odpad vedľajších produktov je likvidovaný prostredníctvom licencovaných firiem. Spoločnosť je pravidelne oceňovaná organizáciou British Safety Council.

Vedenie spoločnosti:

Tony Brown

Tony Brown 

Chairman

Richard Blackwell

Richard Blackwell

Chief Executive Officer

John Atkin

John Atkin

Managing Director

Paul Crutcher

Paul Crutcher

Operations Director

Paul Ostrolenk

Paul Ostrolenk

Technical Director

Philip Ashdown

Philip Ashdown

Company Secretary

 

Company Registration Details:

Bisley je signatář prohlášení o politice životního prostředí vydaného OFMA (Office Furniture and Filing Manufactures Association) a schvaluje jeho zásady.

Firma také dosáhla známky Fira Club Green a je členem organizace Club 18001. Od 4. června 2008 řádným členem The Furniture Industry Sustainability Programme (FISP). Program FISP byl vyvinut pracovní skupinou celého odvětví, které předsedá FIRA a je podporován všemi hlavními obchodními asociacemi nábytkářského průmyslu a vládním programem Envirowise. FISP je také uznáván organizacemi DTI a DEFRA.

Hlavní cíle FISP a organizací, které jsou certifikovány jako členové FISP jsou zaměřeny na podporu sociálního pokroku, který uznává potřeby každého jednotlivce. Účinná ochrana životního prostředí. Obezřetné využívání přírodních zdrojů. Udržování vysoké stabilní úrovně hospodářského růstu a zaměstnanosti.

 

Dokumenty na stiahnutie: