Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Prečo nakupovať u nás

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS:
Naša firma bola založená v roku 1995 so zameraním na predaj kovového nábytku. Od počiatočnej úzkej spolupráce s popredným európskym výrobcom – britskou firmou Bisley sa však firma dynamicky rozvíja a neustále rozširuje svoju ponuku. V súčasnej dobe už na českom i slovenskom trhu zastupujeme viac ako 100 firiem a môžeme tak ponúkať rozsiahly sortiment v rôznych variantoch a cenových kategóriách. Vďaka dlhodobej spolupráci s našimi dodávateľmi sme si postupne zaistili veľmi výhodné podmienky, ktoré nám umožňujú ponúkať naše produkty za tie najnižšie ceny. Od roku 2003 má firma svoje zastúpenie i na Slovensku, nájdete nás v Bratislave, kde máme blízko centra priestornú vzorkovňu a sklad.

1. GARANCIA CIEN:
Pokiaľ kdekoľvek inde objavíte ponuku rovnakého tovaru s podobnými parametrami za nižšiu cenu, radi sa tejto cene prizpôsobíme.

2. ZÁRUKA:
Tovar je chránený trojročnou, päťročnou, sedemročnou alebo desaťročnou zárukou (podľa jednotlivých druhov).

3. SPLÁTKOVÝ PREDAJ (platí iba pre lekárov):
Pre lekárov poskytujeme predaj aj na splátky bez navýšenia presne podľa vašich potrieb. Kúpite si napríklad šesť kartoték, priviezeme vám je všetky naraz a splácať môžete napríklad  cenu jednej kartotéky mesačne. Platba je tak rozložená na 1/2 rok a vy nezaplatíte ani o euro naviac!

4. DOPRAVA A SLUŽBY:
Tovar rozvážame zmluvnou špedičnou službou za paušálnu úhradu 8 € bez DPH (bez umiestnenia v budove), v prípade objednávky v celkovej hodnote nad 250 € bez DPH (300 € vrátane DPH) je doprava po celej SR zadarmo. Viac informácií o doprave tu.

UPOZORNENIE: pokiaľ je na tovar poskytnutá zľava, účtujeme dopravné i v prípade objednávky nad 250 € bez DPH.

5. REKLAMÁCIE:
Všetky reklamácie uplatňujete u nás ako u svojho predajca, najlepšie písomne na e-mail kovotyp@kovotyp.sk. V našom prípade vždy viete, kam sa s prípadným problémom obraciate. Stála kontaktná adresa, stáli obchodný partneri. Odkaz na reklamačný poriadok nájdete tu.

DÔLEŽITÉ: Pokiaľ po dodaní objednaného tovaru zistíte iné ako zjavné poškodenia (pod neporušeným obalom), ktoré je pravdepodobne spôsobené prepravou, je bezpodmienečne nutné reklamovať toto poškodenie najneskôr do 3 pracovných dní odo dňa, kedy vám bola zásielka doručená. Súčasne vás žiadame o uchovanie obalu, v ktorom bola zásielka doručená a zaslanie písomné informácie o rozsahu poškodenia a fotodokumentáciu na e-mail kovotyp@kovotyp.sk. Reklamácia mechanického poškodenia tohto druhu uplatnená po tomto termíne bude zamietnutá.

6. SERVIS:
Zaisťujeme záručný i pozáručný servis.

7. AKO OBJEDNÁVAŤ:
Okrem klasickej objednávky cez e-shop akceptujeme aj všetky ďalšie formy objednávok. Poštou, e-mailom alebo telefonicky. Objednávka na našom e-shope je veľmi jednoduchá, stačí postupovať podľa inštrukcií na obrazovke. Telefonicky sa s nami môžete spojiť na pevnej linke (02) 44 63 41 81 alebo na mobile 0905 667 821. Pokiaľ sa nedovoláte alebo nebudeme schopný z akýchkoľvek dôvodov objednávku prijať, zavoláme vám naspäť hneď ako to bude možné.

8. PLATBA:
Platbu za tovar je možné vykonať prevodom na účet so splatnosťou 7 dní (je možné dohodnúť aj inak), vopred na základe zálohovej faktúry, na dobierku alebo v hotovosti pri prevzatí tovaru. Poznamenávame, že až do úplného zaplatenia zostáva tovar stále naším majetkom.

UPOZORNENIE: Pri objednávkach prostredníctvom e-shopu nebude možné zvoliť platbu na faktúru v prípade neregistrovaného zákazníka. Ak máte v úmysle v našom obchode nakupovať častejšie, je lepšie sa zaregistrovať. Po dohode s našim obchodným oddelením vás potom môžeme zaradiť medzi VIP zákazníky, ktorým je umožnená platba i na faktúru s dohodnutou splatnosťou.

9. OBCHODNÁ SPOLUPRÁCA:
Firmám, ktoré nakupujú tovar v rámci zariadenia interiérov pre ďalšieho zákazníka, poskytujeme  veľkoobchodné zľavy.

10. KONEČNÝ PRÍJEMCA:
Ostatným zákazníkom ponúkame rôzné formy zliav pri väčších alebo pravidelných odberoch tovaru.

11. DODACIA LEHOTA:
Najpredávanejší tovar (kartotéky A4 päťzásuvkové, štvorzásuvkové, trojzásuvkové a dvojzásuvkové, lístkovnice A5, policové skrine, šatníkové skrine, domáce kartotéky, trezory ..) je stále skladom v dostatečnom množstve, u tovaru na objednávku je potreba podľa jednotlivých druhov rátať s dodaciou lehotou 2 - 5 týždňov.

12. SKLAD:
Objednaný tovar je možné si i osobne vydvihnúť priamo u nás na vzorkovni (mapa tu) alebo v skladu (mapa tu). Termín prosíme avizovat dopredu aby sme pre vás mohli tovar pripraviť.

13. ATYPICKÁ VÝROBA:
Pokial v tomto katalógu ani na našem webu nenájdete výrobok, ktorý by odpovedal vašim predstavám, sme v spolupráci s vybranými výrobcami schopni zaistit i atypickú výrobu. 


Na spoluprácu sa teší firma Kovotyp s.r.o., Ľanová 8, 821 01 Bratislava, tel. (02) 44 63 41 81, 0905 667 821 alebo zadarmo 0800 777 888