Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

S vhodným stolovým kontajnerom ide práca ľahšie od ruky.

Majte pri práci všetko potrebné na dosah ruky. Bisley ponúka ako mobilné kontajnery pre zamestnancov bez pevného pracovného miesta, tak aj kontajnery statické či robustné pre ukladanie väčšieho objemu dokumentov.

Kancelárske stolové kontajnery

 • Rad prístavných a mobilných celokovových kontajnerov s centrálnym zamykaním zásuviek. Ako doplnok je v ponuke tiež čalúnený sedací panel s magnetickým uchytením či vyberateľná plastová vložka pre drobné kancelárske potreby.

  Zobraziť

Mobilné stolové kontajnery Caddy

 • Mobilný kontajner Caddy si môžete pomocou koliesok a kožené úchytky ľahko premiestniť podľa potreby. Pridaním magnetického čalúneného panelu sa z Caddyho stáva vhodné sedadlo na zbežné konverzácie s kolegami, ktorí budú chcieť prehodiť pár slov u vášho pracovného miesta.

  Zobraziť

Komoda Credenza

 • Prispôsobte si tento kúsok nábytku na mieru vášmu želaniu. Vyberte si farbu, rozmery, rozloženie zásuviek, zámkov, materiál kabinetu - pridajte napríklad aj drevený povrch alebo čalúnený panel. Či už si výrobok prispôsobíte akokoľvek, vždy môžete očakávať skvelú kvalitu a dlhotrvajúcu životnosť.

  Zobraziť

Osobné kontajnery Bite

 • Kontajner Bite s vášmi dokumentmi a osobnými vecami si ľahko premiestnite kamkoľvek. Súčasťou je vrchné sklopné veko slúžiace ako nástenka. Veko je uzamykateľné pre bezpečné uloženie laptopu. Vrchná schránka obsahuje otvor pre vhadzovanie pošty a odkazov v čase vašej neprítomnosti.

  Zobraziť

Stolové kontajnery Towers

 • Stolové kontajnery Towers ľahko predĺži vašu pracovnú dosku - v hornej časti kontajnera je umiestnené rebrovanie pre umiestnenie kancelárskych potrieb. Spodná časť potom slúži na ukladanie šanónov, závesných zakladačov, ale aj osobných vecí.

  Zobraziť