Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Správnou voľbou kancelárskeho nábytku možno dosiahnuť produktívnejšieho a príjemnejšieho pracovného prostredia.

Využite plochu kancelárie, ako najlepšie môžete, a vytvorte tak efektívne a skvelo vyzerajúce pracovné prostredie.

Kartotéky dvojradové

 • Zásuvkové kartotéky na dokumenty a závesné kapsy so zariadením proti preváženiu disponujúci možnosťou plného vysunutia zásuviek. Dostupné v niekoľkých variantoch. Centrálny zámok či individuálne zamykanie jednotlivých zásuviek. Možnosť dodania s rektifikačnými pätkami pre vyrovnanie nerovnosti podláh.

  Zobraziť

Kartotéky jednoradové

 • V ponuke kartotéky BS (úchytky štandardné či chrómové), IPCC, Contract a domáce kartotéky PFA.

  Zobraziť

Zásuvkové skrinky

 • Zásuvkovú skrinku možno umiestniť napríklad na stôl alebo pod pracovnú dosku. V ponuke sú skrinky pre ukladanie formátu A4 a formátu A3, k dispozícii s rôznym počtom zásuviek. Možnosť vloženia plastového delenia zásuvky pre lepší systém usporiadania drobných vecí.

  Zobraziť

Výkresové skrine

 • Výkresové skrine sú ideálne pre ukladanie dokumentov a plánov formátov A0 a A1 s možnosťou použitia deliacich priečok k rozdeleniu vnútorného priestoru zásuvky na menší formát.

  Zobraziť

Policové skrine

 • Policové skrine spoločnosti Bisley sú dostupné v mnohých typoch a veľkostiach. Robustné skrine s krídlovými či posuvnými dverami zaisťujú bezpečné ukladanie dokumentov. Roletové skrine ponúkajú ideálnu kombináciu veľkokapacitného úložiska v menšom priestore. Skrine s posuvnými dverami Glide sú štýlovým riešením s akustickými prvkami a tlmeným dojazdom dverí.

  Zobraziť